Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ В квартирах скоро буде тепло

В квартирах скоро буде тепло

У понеділок, 25 жовтня, у Мелітополі розпочнеться опалювальний сезон. Відповідне рішення було прийняте сьогодні, 22 жовтня, на позачерговому засіданні виконавчого комітету.

 

У зв'язку зі зниженням середньодобової температури, ростом захворювання на COVID-19 та загострення респіраторних захворювань, а також у зв'язку з необхіднюстю дотримання санітарних норм з 25 жовтня опалювальний сезон 2021-2022 років розпочнеться для об’єктів ТОВ «ТЕПЛО-МЕЛІТОПОЛЬ», управління освіти, відділу охорони здоров’я, управління культури та молоді, будинків та квартир, які мають централізоване опалення.

Автономні котельні та автономні котли, що є на балансі зазначених розпорядників, розпочнуть роботу на день раніше - 24 жовтня.

Крім того, на позачерговому засіданні виконавчого комітету були розглянуті питання затвердження тарифів, переліку та вартості послуг. Зокрема, про встановлення тарифів на теплову енергію та послугу з постачання теплової енергії ТОВ “ТЕПЛО-МЕЛІТОПОЛЬ” та приватних постачальників теплової енергії, у яких тариф, доречі, на 16 % нижче, ніж у ТОВ “ТЕПЛО-МЕЛІТОПОЛЬ”.

У зв'язку з ростом ціни на газ для бюджету діючий тариф зросте на 83 %, тариф для інших споживачів зросте на 105 %. Тариф для населення у цьому опалювальному сезоні залишиться незмінним, незважаючи на те, що у зв'язку з ростом цін на розподіл та транспортування газу, електроенергію та інших складових тарифу він має, за оцінками спеціалістів, здорожчати на 16 %. Збитки підприємства ТОВ “ТЕПЛО-МЕЛІТОПОЛЬ” у зв'язку з цим становитимуть 46,2 млн гривень.