Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Відкрито ще один пункт вакцинації

Відкрито ще один пункт вакцинації

З 23 жовтня свою роботу у Мелітополі розпочав ще один Центр масової вакцинації населення від COVID-19. Він розташований у колишньому відділенні травматології на території першої міської лікарні за адресою: проспект Богдана Хмельницького, 46/9

 

Центр працюватиме щоденно, в тому числі у вихідні дні, з 9.00 до 15.00. За словами директора Центру первинної медико-санітарної допомоги Лілії Диріної, тут проводитимуть щеплення вакцинами “Короновак” та “Астразенека”. З населенням працюватимуть дві-три бригади з вакцинування, що можуть проводити більше 200 щеплень на день. У разі необхідності кількість бригад з вакцинування буде збільшена, а графік роботи Центру буде подовжено.

Лілія Диріна також зазначила, що в той же час відбулись зміни у роботі Центру масової вакцинації населення від COVID-19 на пр. Б. Хмельницького, 46. Відтепер він працюватиме щоденно (в т.ч. у вихідні дні) з 8.00 до 18.00. Тут сьогодні працюють чотири бригади з вакцинування. Нагадаємо, що вакцинуватись у Центрах масової вакцинації від COVID-19 можна без попереднього запису, при собі необхідно мати паспорт громадянина України та ідентифікаційний код.

Отримати щеплення можна також за попереднім записом у амбулаторіях міста. Для цього необхідно зателефонувати своєму сімейному лікарю або до реєстратури сімейної амбулаторії.

Зазначимо, що на сьогодні у Мелітополі щоденно щеплення від ковіду отримують більше 1000 мешканців міста. Станом на 22 жовтня від COVID-19 вакциновано вже 25 % населення.