Главная   \\ Новости  \\ Мелитополь  \\ Общество  \\ Мелітопольський газ не блакитного, а золотого кольору!

Мелітопольський газ не блакитного, а золотого кольору!

ПрАТ «Мелітопольгаз» має намір втричі - до 6.83 грн/куб, підвищити тариф на послуги розподілу природного газу, а тому, згідно законодавства, повідомив на своєму сайті про відкрите обговорення цього непопулярного серед населення кроку.

 

Відкрите обговорення відбудеться 27 жовтня 2021 року о 10.00 за адресою: м. Мелітополь, вул. Чкалова, буд. 47 а, каб. 16.

  Заявки для участі у відкритому обговоренні приймаються до 26 жовтня у письмовому та/або електронному вигляді за адресою м. Мелітополь, вул. Чкалова, буд. 47 а, Е-mail: gorgas@ukr.net.    За результатами відкритого обговорення буде складено протокол та розміщено на офіційному веб-сайті ПрАТ «Мелітопольгаз».

 До участі у відкритому обговоренні будуть допущені зареєстровані особи  за обов’язковою наявністю негативного результату тестування на COVID-19 або вакциновані.

Цікаво, що в соцмережах та мессенджерах з’явилася порівняльна таблиця з можливим підвищенням тарифу на послуги розподілу природного газу для різних регіонів нашої країни. І ось згідно неї Мелітополь входить до трійки лідерів, яких очікує найдорожчий тариф. Як-то кажуть – здобули!