Главная   \\ Новости  \\ Новости  \\ Украина  \\ СБУ затримала диверсантів, які виконували злочинні плани мордувати мирних людей, вдаючи із себе українських вояків

СБУ затримала диверсантів, які виконували злочинні плани мордувати мирних людей, вдаючи із себе українських вояків

У рамках посилення антитерористичних заходів у Харківському регіоні контррозвідка СБУ викрила та знешкодила диверсійну групу, яка спільно з терористами т.зв. «ДНР» готувала на замовлення російських спецслужб збройну провокацію з метою дискредитувати сили АТО на підконтрольних українській владі територіях.

СБУ затримала трьох мешканців Харкова, які мали завдання вчинити тяжкі злочини проти мирного населення на Донеччині, перевдягнувшись у форму українських військових. У такий спосіб куратори та ватажки «ДНР» намагалися відволікти увагу світової спільноти від злочинів російських терористичних підрозділів та дестабілізувати ситуацію у мирних містах.

Учасники диверсійної групи отримали вказівку прибути до м. Курахове Мар’їнського району Донецької області, де їхні поплічники приготували для них  зброю та військовий одяг з розпізнавальними знаками українських вояків. Після цього зловмисники готувалися пограбувати місцевого підприємця, вчинити жорстоку розправу над ним та його родиною  - це повинно було стати темою чергових замовних сюжетів на російському телебаченні.

СБУ упередила реалізацію злочинного наміру і затримала диверсантів. У зловмисників вилучено два карабіни, гранати РГД-5, велику кількість набоїв.

У рамках кримінального провадження затриманим оголошено про підозру у вчиненні злочинів, тривають слідчі дії.