Главная   \\ Новости  \\ Новости  \\ Область  \\ Мобілізаційні заходи в області будуть посилені

Мобілізаційні заходи в області будуть посилені

Під головуванням заступника голови облдержадміністрації (стажування) Едуарда Гугніна відбулася обласна селекторна нарада з питань організації інформаційного супроводження заходів мобілізації.

За словами Едуарда Гугніна, керівники територій повинні дуже відповідально поставитися до донесення населенню об’єктивної інформації про проведення мобілізації, забезпечення військових усім необхідним спорядженням тощо.

- Вкрай необхідно, щоб ви провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з трудовими колективами, а також взяли під контроль моніторинг звернень громадян, проведення різноманітних акцій. Це потрібно уважно відслідковувати, щоб не допустити можливих провокацій. Хочу, щоб ви зрозуміли головне:  відповідальне ставлення до проходження мобілізації в області – це справа всіх і кожного. Від нашої злагодженої роботи залежить успіх нашої армії та подальше встановлення миру в країні, -  підкреслив Едуард Гугнін.

За підсумками наради території мають розробити рекомендації щодо посилення мобілізаційних заходів. У цьому контексті доручено активізувати моніторинг ЗМІ на предмет наявності антиукраїнських закликів, проводити роботу з усунення несанкціонованих написів та листівок, оперативно відслідковувати всі масові акції, які можуть зірвати мобілізаційний процес, тощо.