Главная   \\ Новости  \\ Общество
Общество
  • Наразі мешканці кількох міст України мерзнуть і борються за свої права на послугу опалення. Між тим, у Мелітополі теж досі є проблеми з опаленням. У квартирі пенсіонерки Людмили Мазіної батареї ледве теплі, а на кухні і у ванній – зовсім холодні. Літня жінка мешкає в будинку №410 на вулиці Інтеркультурній. Щоб зігрітися, вона змушена включати усі конфорки на газовій плиті. Неодноразові звернення до комунальників, за її словами, не принесли жодних результатів.

  • А далі приклад того, як звичайний побутовий конфлікт між двома сусідами в Мелітополі може створити великі проблеми деяким місцевим чиновникам. Останні аж надто активно захищали одного з учасників цієї неприємної ситуації, що не сподобалось його опоненту. І він, замість того, аби вирішувати конфлікт за прикладом кримінальних 90-х років, використав для захисту своїх прав Закон.

  • Стан автомобільного мосту, що поєднує місто та його віддалений район, Новий Мелітополь, погіршується з кожним якщо не місяцем, то роком це точно. За свої 30 років цей шляхопровід «бачив» поточні ремонти, що загальний його стан не покращували. Знизу як відпадали шматки бетону, так і продовжують відпадати. Влада довгі роки не звертала уваги на необхідність якомога скорішого ремонту цього мосту. Аж ось наступного року міст може бути відремонтований. Народний депутат Євген Балицький зміг добитися підтримки фінансових запитів міста та району і включення їх до проекту держбюджету. Субвенція на капремонт мосту складає 28 мільйонів гривень. Вартість першого етапу ремонту – 9,7 мільйона.

  • «Україна, я твоя краплина» - під такою назвою на минулих вихідних у Мелітополі пройшов конкурс читців. У дитячій бібліотеці «Мальвіна» зібралися десятки талановитих дітей - учнів перших - одинадцятих класів, щоб довести, що вони є справжніми патріотами своєї Батьківщини і вміють красиво декламувати вірші.

  • У нижній частині Мелітополя тривають ремонтні роботи. На тиждень буде перекрито рух транспорту на вулиці Гетьманській від вулиці Михайла Грушевського до вулиці Олександра Невського з 14-го листопада орієнтовно на сім днів. Водіям треба рухатися нижньою частиною Мелітополя у об’їзд.

  • Малює серцем – так кажуть глядачі про роботи юної мелітопольської художниці Аліси Попової. Сьогодні у міському краєзнавчому музеї відкрилася її перша персональна виставка

  • Міські чиновники продовжують хибну практику розподілу мешканців міста на своїх та чужих, тих, кому пощастило з депутатом та тих, кому не пощастило, тих, у чиїх дворах треба проводити ремонти, а хто не заслуговує на їхню увагу. Зокрема, йдеться про благоустрій п’ятиповерхівок №67, 59, 63 і 65 на вул.. Вакуленчука. Ці будинки у народі називають «коробкою». Отже, підконтрольні меру Сергію Міньку ЗМІ, посилаючись на слова його заступника Івана Федорова трохи поспішили повідомити про те, що комунальники вже розпочали ремонтувати підходи до під’їздів цих будинків. Щоб впевнитися, що влада не бреше, наша знімальна група побувала у дворах будинків на вул.. Вакуленчука. Але окрім одного двірника, що прибирав сухе листя, наші журналісти нікого не побачили. Не зустрілися з комунальниками поки до і деякі старші по будинках.

  • Спортивний комплекс імені Олега Олексенка, який є чи не най останньої гордістю місцевих чиновників, насправді виявився несмачною цукеркою у яскравій обгортці. Чиновники намагаються запевнити мелітопольців у тому, що 12 мільйонів бюджетних гривень витрачені не марно і Мелітополь отримав майже показовий стадіон та споруди біля нього європейського рівня. Наступні кадри нашого ексклюзивного відео доводять зворотне: стан стадіону та будівель суттєво відрізняються від тієї локшини, яку місцеві чиновники намагаються навішати на вуха мелітопольцям.

  • Історична будівля БК «Жовтень», що відігравала свого часу велике значення у культурному житті Мелітополя, більше не є такою. Рішенням комісії Міністерства культури будівля колишнього Зимового театру Іллі Стамболі виключена з переліку пам’яток культурної спадщини місцевого значення.

  • Юні мелітопольські моделі продовжують гідно представляти наше місто на різних конкурсах і фестивалях. Вихованки модельного агентства «Miss Brilliants» взяли участь у конкурсі краси в Дніпрі і завоювали корони і кубки. З переможницями престижного свята краси поспілкувалася наш кореспондент Олеся Грусньова.