Главная  \\  О нас

О нас

З того часу недержавна телерадіокомпанія м.Мелітополя, що регулярно виходить у ефір, пройшла непростий шлях творчих пошуків та самовдосконалення, а також технічної модернізації.

Колектив журналістів та операторів у різні часи пройшов підготовку за навчальними програмами в системі «Internews-Ukraine», отримав дипломи випускників Школи професійної журналістики, тощо. З 1997 р. «МТВ-плюс» постійно бере участь у престижних конкурсах: «Золота ера», «Золота хвиля», «Золотий Георгій», «Україна Єдина», «Телетріумф», де творчі роботи журналістів та операторів були відзначені дипломами та грамотами лауреатів. Наші журналісти отримали диплом переможців конкурсу журналістських розслідувань на тему "Протидія корупції в органах місцевого самоврядування", що був організований Інститутом розвитку регіональної преси.

Телекомпанія «МТВ-плюс» є членом Незалежної асоціації мовників України.

Ми пишаємося, передусім, високим ступенем довіри наших глядачів, які щодня телефонують на телефон "гарячої" лінії - 42-87-77. Шлях до отримання кредиту довіри від глядачів ми отримали завдяки оперативному реагуванню на щоденні проблеми людей і прагненню допомогти.

Наша основна мета і місія полягає у зосередженні на проблемах загальноміських і проблемах кожної конкретної людини, формуванні громадської думки та засад громадянського суспільства.

Ось уже 20 років головним у нашій роботи залишається принцип "Про тебе, для тебе, з тобою!"